Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hlemýždí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 439 produktů
právě nakupuje 45 návštěvníků
Aktuality
MYSLÍTE UŽ NA VÁNOCE?26. 10. 2022
Každou ženu pod stromečkem potěší dobrá kosmetika, ale nejenom ženu, ale slečnu, dítě a možná i muže!

Proto Vám nabízíme i v této neradostné době kosmetiku různých vůní, pro všechny druhy pleti, mastné, suché,smíšené, ale i problematické, citlivé, dětské, pánské.
Pro mladé i dříve narozené.

Na rozdíl od všech a všeho jsme nezdražili a nebo jen minimálně, jelikož jsme museli zaujmout stanovisko díky zdražení u dodavatelů.
Přesto si myslíme, že ceny u nás jsou příznivé.

Kosmetiku pro krásnější, zdravější pleť, ale i pro vlasy, ruce, nohy,zuby, prostě celé tělo.

Nabízíme většinou přírodní kosmetiku, léčivou, z přírodních zdrojů a bylin, různých vůní, většinou bez chemických doplňků.

Vyberte si právě tu Vaši, tu pravou v našich kategorií, vyzkoušejte to správné přírodní zboží s příjemnou vůni a péčí o Váš vzhled!

Neváhejte a objednávejte z pohodlí domova již dnes, právě v této nepříjemné době, se zkuste vyhnout stresům, udělejme sobě i našim blízkým alespoń malou radost a vyhněme se nespolehlivosti dopravců před vánoci.


Jsme s Vámi a zvládněme to!
Zázrak na problematickou pleť - Boro plus25. 10. 2022
Antiseptická Ajurvedská mast-Boro plus
 
Antiseptický a regenerační ájurvédský krém BORO Plus … vynikající krém, který by neměl chybět v žádné domácnosti – skvělý pomocník účinný při drobných poraněních – řezných rankách, oděrkách, spáleninách, taky na popraskanou a promrzlou kůži.

Máte problematickou pleť?
Trápíte se s akné?

Vyzkoušejte náš krém, který používají i lékaři v kožních ordinacích.

Protizánětlivý krém, který působí proti vysychání pleti, kožní problémy a proti akné, na obličeji
Pomáhá při hojení drobných poranění pokožky a při popáleninách.
Muži s citlivou pletí mohou použít při holení.

Více na: https://kosmeticke-zbozi.cz/kategorie-produktu/kosmetika-Ajuverdska/maste-a-balzamy/

NP Nejprodávanější produkty


2009 ....... 2015 ....... 2023 © kosmeticke-zbozi.cz