Kosmetika Pacifica Beauty   »   ...   Parfémy
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky Vánoce 2020
nabízíme celkem 440 produktů
právě nakupuje 14 návštěvníků
Pacifica Beauty je americkou značkou zaměřenou na krásu a péči o pleť a tělo.
Inspiruje se přírodou a snaží se ji udržet.

V naší nabídce najdete vlhčené ubrousky, osvěžující sprchové gely, lesky a pomády na rty a přírodní vůně v podobě roll-onu nebo tuhé.

Kategorii doplňujeme.
Parfém Pacifica Roll On Island Vanilla, 10 ml
PARFÉM ROLL-ON magická vanilka z Tahiti.Esenciální a rostlinné oleje v praktickém balení „do kabelky“. Snadná aplikace „podle potřeby“ na pulzní místa těla.
300     
Parfém Pacifica Roll On Indian Coconut Nectar, 10 ml
Smyslná vůně dálek, hřejivá a vášnivá směs, kokos s jemnou krémovou vůní vanilky, opojná ambrózie
300     
Parfém Pacifica Roll on Hawaiian Ruby Guava, 10 ml
Odvážná, flirtující, líbezná vůně. • tropické tóny plodů kvajáva (guave) • radostné a osvěžující tóny pomela • hřejivý, rafinovaný kokosový základ
300     
Tuhý parfém Island Vanilla, 10 g
PEVNÝ PARFÉM Esenciální oleje ve směsi kokosového, sojového (GMO free) a meruňkového vosku v praktickém balení „do kabelky“. Snadná aplikace „podle potřeby“ na pulzní místa těla.
262     
Nalezeny 4 produkty  /  zobrazeny 4 produktyzobrazeny 4 produkty z 4

2009 ....... 2015 ....... 2021 © kosmeticke-zbozi.cz