Kosmetika z mrtvého moře   »   ...   Krémy
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hlemýždí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 432 produktů
právě nakupuje 27 návštěvníků
Mrtvé moře je nejslanější vodní plochou na světě.
Voda je tak slaná, že vás udrží na hladině bez vašeho vlastního úsilí. Vysoký obsah solí vylučuje jakýkoli život (kromě později zjištěných halobakterií).

Používání těchto produktů vyspělé a inovativní technologie obnoví již ztracenou strukturu Vaší pokožky, obnoví její pružnost a pevnost, vrátí ji mladistvý vzhled a zamezí tvorbě vrásek.
Pokud chcete "zastavit čas", zkuste to s produkty, minerály z Mrtvého moře, které se pro tento účel používaly již od starověku.

Již před mnoha stovkami let, dříve, než současný výzkum potvrdil léčebný účinek minerálů z Mrtvého moře, bylo toto unikátní slané jezero známé po celém starověkém světě.
Mrtvé moře tak unikátně léčí kožní nemoci, především lupenku, revmatické nemoci, nemoci oběhové a metabolické, vzduch dokonale léčí astma.
I pro zdravého člověka je pobyt přijemný, navodí pocit uvolnění a zbaví Vás únavy.

A kousek tohoto unikátního a jedinečného přírodního zázraku nabízíme i Vám ve formě výrobků v péči o pleť, tělo, vlasy a nehty.

Obsah a složení minerálů v soli z Mrtvého moře je naprosto odlišný od obsahu a složení v jiných solích (mořských, kuchyňských), ve kterých převažuje především chlorid sodný a které mají zcela jiné účinky.
V Mrtvém moři naleznete 54 různých minerálů a vitamínů a stopových prvků, z nichž některé se nachází pouze na tomto místě.
Tyto minerály a vitamíny mají zvláštní hojící efekt na pokožku.
Na oční víčka - mrtvé moře,75ml
Je vyvinut speciálně pro péči o citlivou pokožku kolem očí. Tento velmi jemný krém pleť dostatečně hydratuje.
95     
Pleťový krém denní, hydratační, výživný z mrtvého moře,75ml
Hydratační výživný krém, který zlepšuje prokrvení pleti. Krém je určený k regeneraci unavené pleti, dodává pleti potřebné výživné látky.
95     
Noční pleťový omlazovací krém z mrtvého moře,75ml
Krém je určen pro suchou pleť.Určený k regeneraci unavené pleti, dodává pokožce potřebné výživné látky.
95     
Krém na ruce z mrtvého moře,75ml
Má uklidňující a blahodárné pěstící účinky na pokožku. Nabízí dostatečnou ochranu, podporuje regeneraci namáhaných rukou a přirozeným způsobem pěstí i nehty.
95     
Krém na nohy z mrtvého moře, 75ml
Vyživuje a zlepšuje prokrvení pokožky. Je vhodný k regeneraci a hydrataci suché kůže nohou.
95     
Nalezeno 5 produktů  /  zobrazeno 5 produktůzobrazeno 5 produktů z 5

2009 ....... 2015 ....... 2024 © kosmeticke-zbozi.cz