Péče o dutinu ústní   »   ...   Zubní pasta
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dubová Kosmetika Francouzská bio-Oléanat Kosmetika hadí Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Voňavé koupele Tipy na dárky Dárkové poukazy
nabízíme celkem 421 produktů
právě nakupuje 51 návštěvníků
Sortiment zahrnuje různou nabídku zubních past.
Zubní pasta s Miswakem BIO
Miswak je velmi prospěšný pro posílení dásní.Kořen a stonek Miswaku při pravidelném používání omezují vznik zubního kazu, zlepšují dech a posilují dásně.Jde o ojedinělou ajurvédskou zubní pastu v takovém přírodním složení, která se vyrábí v Evropě.
145     
Zubní pasta Sumudu s desinfekčními účinky
Zubní pasta Sumudu zmírňuje krvácení, podrážděnost, otékání dásní a přecitlivělost zubů.Sumudu má výborné desinfekční účinky, také výborně působí proti vzniku aftů v dutině ústní.
95     
Zubní pasta s hřebíčkem
Ájurvédská zubní pasta s hřebíčkem. Zubní pasta s hřebíčkem je výborným prostředkem pro zdraví přecitlivělých zubů a dásní. Bez fluoru, umělých barviv a konzervantů.
131     
Zubní pasta s bazalkou, 100 g
Přírodní zubní pasta s bylinným výtažkem z bazalky, která poskytuje komplexní ošetření zubům a dásním. Zubní pasta neobsahuje fluorid, konzervanty ani umělá barviva a není testována na zvířatech.
115     
Nalezeny 4 produkty  /  zobrazeny 4 produktyzobrazeny 4 produkty z 4

2009 ....... 2015 ....... 2019 © kosmeticke-zbozi.cz