Péče o dutinu ústní   »   ...   Zubní pasta
A N D NP

Kategorie produktů

Vánoce 2021 Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 499 produktů
právě nakupuje 42 návštěvníků
Sortiment zahrnuje různou nabídku zubních past.
Zubní pasta Kekulu, Ájurverdská, 40 g
Zlepšuje ústní hygienu, poskytuje prevenci proti zubnímu kazu, zpevňuje dásně, zajišťuje svěží dech, podporuje hojení v oblasti ústní dutiny.
64     
Zubní pasta Dabur s bazalkou, Ájurverda,100 g
Přírodní ájurverdská zubní pasta s bylinným výtažkem z bazalky, která poskytuje komplexní ošetření zubům a dásním. Zubní pasta neobsahuje fluorid, konzervanty ani umělá barviva a není testována na zvířatech.
135     
Zubní pasta s Miswakem BIO - Ájueverda
Miswak je velmi prospěšný pro posílení dásní.Kořen a stonek Miswaku při pravidelném používání omezují vznik zubního kazu, zlepšují dech a posilují dásně.Jde o ojedinělou ajurvédskou zubní pastu v takovém přírodním složení, která se vyrábí v Evropě.
120     
Zubní pasta Sumudu s desinfekčními účinky
Zubní pasta ájurverdská Sumudu zmírňuje krvácení, podrážděnost, otékání dásní a přecitlivělost zubů.Sumudu má výborné desinfekční účinky, také výborně působí proti vzniku aftů v dutině ústní.
95     
Zubní pasta Dabur s hřebíčkem
Ájurvédská zubní pasta s hřebíčkem. Zubní pasta s hřebíčkem je výborným prostředkem pro zdraví přecitlivělých zubů a dásní. Bez fluoru, umělých barviv a konzervantů.
135     
Zubní pasta Dabur Bělící s aktivním uhlím, 100 ml
Ájurverdská pasta chrání zuby před kazem, mají bělící vlastnosti, napomáhají odstranit zubní plak, dezinfikují ústní dutinu a udržují zdravé dásně.
133     
Zubní pasta Dabur Aloe Vera, 100 ml/130 g
Zubní pasta ájurverdská Dabur Aloe Vera s Miswakem napomáhá prevenci zubního kazu, obnovuje přirozenou bělost zubů, pečuje o dásně, je vhodná pro vegetariány.
135     
Zubní pasta Vicco, 85 g
Ayurvédská zubní pasty z 20 druhů bylin.Neobsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje fluor.
140     
Zubní pasta Supirivicky - Ájurvédaká, 70 g
Ájurvédské ingredience, jež jsou použity v zubní pastě Suprivicky, blahodárně působí na dásně, zuby, hrdlo a jazyk. Supirivicky udržuje zdravé dásně, svěží dech, pomáhá proti zubnímu kazu, zabarvení zubů a odstraňuje zubní káme
94     
Zubní pasta Sudantha, ájurvédská,80g
Pravidelné čištění pastou Sudantha pomáhá v prevenci zubního kazu, odtsraňování zubního kamene a péči o dásně.
67     
Zubní gel s karnosinem a kokosovým olejem, 75 ml
Zubní gel je určený k běžnému čištění zubů jako alternativa zubních past.Efektivně potlačuje množení streptokoků v dutině ústní, má přirozený bělící účinek.
177     
Zubní prášek Vajradanti Vicco
Ájurvédsyký bylinný prášek na zuby.Prášek bělí zuby, posiluje dásně, čistí ústní dutinu a udržuje vonný dech. Vhodný zvláště pro kuřáky.
140     
Bambusový zubní kartáček měkký
Štětinky jsou jemné a perfektně čistí zuby bez podráždění dásní. Kartáček je kompostovatelný a šetrný k přírodě, má přirozeně antibakteriální a bělící vlastnosti.
99     
Bambusový zubní kartáček střední
Bambusový zubní kartáček s tmavými středními štětinkami.Perfektně čistí zuby bez podráždění dásní.
99     
Nalezeno 14 produktů  /  zobrazeno 14 produktůzobrazeno 14 produktů z 14

2009 ....... 2015 ....... 2021 © kosmeticke-zbozi.cz