Kosmetika olivová   »   ...   Krémy, oleje
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Voňavé koupele Tipy na dárky Dárkové poukazy
nabízíme celkem 417 produktů
právě nakupuje 15 návštěvníků
Olivový olej je rostlinný olej získaný z oliv (Olea europaea) lisováním či jinými mechanickými postupy.
Je používán především při výrobě pokrmů, v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu.
Olivový olej je typickou součástí středomořské kuchyně.
Konzumace olivového oleje je považována za zdraví prospěšnou, protože obsahuje mononenasycené mastné kyseliny a vitaminů.

Krém napomáhá vypínat a regenerovat povadlou pleť během noci.

Chrání ji před předčasným stárnutím a zlepšuje její elasticitu.
Dětský olivový sprchový gel-šampon
Gel je určený k hygieně celého těla. Pokožku vyčistí, zjemní, hydratuje a navodí pocit uvolnění. Dodává svěžest a sametovou hebkost celému tělu.
86     
Dětský koupelový olej z olivy
Výtažek z oliv podporuje tvorbu kolagenu, urychluje látkovou výměnu v buňkách a zpevňuje pokožku.Olivový olej k čištění citlivé pokožky a promaštění suché pleti.Pečuje o pokožku zánětlivou, suchou, alergickou, narušenou, podrážděnou, poraněnou a jakkoliv
118     
Olivový pleťový a tělový krém vyživující
Vyživující krém pro všechny typy pokožek napomáhá vypínat a regenerovat povadlou pleť během noci. Chrání ji před předčasným stárnutím a zlepšuje její elasticitu.Vhodný pro denní i noční použití.
47     
Nalezeny 3 produkty  /  zobrazeny 3 produktyzobrazeny 3 produkty z 3

2009 ....... 2015 ....... 2020 © kosmeticke-zbozi.cz