Kosmetika konopná   »   ...   Vlasy a ostatní
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky Vánoce 2020
nabízíme celkem 444 produktů
právě nakupuje 37 návštěvníků
Léčebné účinky cannabis-konopí jsou lidstvu známy už po tisíciletí.
Naše produkty obsahují konopný extrakt, který je přírodním výtažkem z konopí.
Vzhledem k tomu, že každá rostlina obsahuje více než 90% vody-je i většina účinných látek v ní obsažených rozpustných většinou ve vodě.
Do konopného oleje se však dostávají pouze látky rozpustné v tucích- především mastné kyseliny a některé vitamíny, ale do konopného extraktu, který používáme při výrobě našich produktů se extrahují všechny účinné látky v konopí obsažené, tedy i ty které jsou rozpustné ve vodě.

To je důvod proč je používán extrakt konopí a ne olej.
Olej není samozřejmě špatný, ale nabízí pouze zlomek účinných latek z konopí.
Konopný výtažek obsahuje látky čistě přírodního charakteru, které mají silně regenerační aktivitu.
Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení.
Konopí vzhledem ke svým stimulačním schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci.
Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci.

Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používají při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku.
Pro své jedinečné složení se z konopných extraktů připravují preparáty i pro citlivou pokožku dětí od kojeneckého věku.
Dětský šampon s konopím
Je velmi jemný a šetrný k dětské pokožce. Podporuje kvalitní výživu vlasového kořínku a hojení případně poškozené pokožky hlavy a zároveň přispívá k lepšímu růstu vlasů.
89     
Konopný vlasový šampon pro všechny druhy vlasů, 250ml
Jemný vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů.Napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné.
71     
Konopný vlasový šampon pro všechny druhy vlasů, 500ml
Jemný vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů.Napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné.
83     
Konopný vlasový balzám, 500ml
Přípravek pro ošetření vlasů po umytí pro snadné rozčesání a vyšší lesk.Kvalitního oleje ze semen konopí, který působí jako přírodní emollient, zjemňuje účinek aktivních složek na vlas a napomáhá je udržovat přirozeně jemné a hebké.
83     
Konopný šampon 500ml
na suché a lámavé vlasy
68     
Alpa s konopným extraktem 60 ml
Alpa otevírá póry k masážím, do koupele nebo po zředěni vodou k obkladům.
24     
Aroma svíce konopná zelená - kalamář s korkem 100ml
Aromatická svíce parafínová provoní Váš byt a navodí harmonickou atmosféru.
71     
Šampon na vlasy
Šampon s extraktem konopí šetrně umyje vaše vlasy. Působí regeneračně na vlasovou pokožku, podporuje kvalitní výživu vlasového kořínku a hojení případně poškozené pokožky hlavy.
158     
Šampon a balzám na vlasy
Šampon s extraktem konopí šetrně umyje vaše vlasy. Obsažený balzám s kondicionérem podporuje kvalitní výživu vlasového kořínku a hojení případně poškozené pokožky hlavy, zároveň přispívá k lepšímu růstu vlasů.
160     
Maska na vlasy
Maska na vlasy s výtažkem konopí obsahuje přírodní látky, které podporují pevnost a lesk vlasů. Při pravidelném používání lze předejít třepení konečků vlasů, vlasy jsou lesklé, dobře se rozčesávají a nevysušují se.
199     
Nalezeno 10 produktů  /  zobrazeno 10 produktůzobrazeno 10 produktů z 10

2009 ....... 2015 ....... 2021 © kosmeticke-zbozi.cz