Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje   »   ...   Masky
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dubová Kosmetika Francouzská bio-Oléanat Kosmetika hadí Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Voňavé koupele Tipy na dárky Dárkové poukazy
nabízíme celkem 426 produktů
právě nakupuje 38 návštěvníků
PLEŤOVÁ MASKA GLOHILLS
Obsahuje jedinečné složení ájurvédských bylin, které působí příznivě na pleť. Arjuna pomáhá zlepšovat hydrataci a uklidňuje pokožku. Mulini Mitti absorbuje přebytečný kožní tuk.
294     
Zelený jíl - pleťová maska-přírodní kosmetika
Vyzkoušejte sílu přírodní kosmetiky!Pleťovou masku je možné použít pro všechny typy pleti.Působí proti jejímu stárnutí,zpevňuje ji,tonizuje,vyživuje,vyhlazuje,detoxikuje,čistí a zklidňuje.Zábaly,obklady či pleťové masky odstraňují některé zdrav.problémy.
94     
Nalezeny 2 produkty  /  zobrazeny 2 produktyzobrazeny 2 produkty z 2

2009 ....... 2015 ....... 2019 © kosmeticke-zbozi.cz