Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje   »   ...   Balzámy
A N D NP

Kategorie produktů

Vánoce 2021 Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 499 produktů
právě nakupuje 44 návštěvníků
Přírodní balzámy prospěšné pro naše tělo.

Směsy bylin dle tradičních receptur na unavené, bolavé nohy, šlachy, na ztuhlost, revmatismus, artritidu ....
Zlepšují prokrvení, zmírňuje bolet při zánětu žil a nervů.
Pomáhají při léčení dlouhotrvajících bolestí kloubů, kostí, páteře a svalů. Výrazně snižují pocit těžkých nohou.
Mají silný osvěžující účinek.
Dále čiští, zklidňují a regenerují pokožku.

Koňské balzámy například obsahují 23 druhů bylin.


Jsou vhodné také pro rekonvalescenci po úrazech i pro podporu elasticity cévních stěn např. při křečových žilách..
Mají rovněž velmi příznivý vliv na komplexní regeneraci celého pohybového aparátu.
Čertův dráp masážní gel na bolavé klouby, 600ml
Gel má tišící protizánětlivé,antiseptické a anestetické účinky. Povzbuzuje krevní tok zrychluje matabolismus cirkulaci lymfy.Vyživuje klouby a zmírňuje jejich bolest.
120     
Masážní gel -mentol a eukalyptus, 600ml
Masáž ICE GELEM odstraňuje pocit únavy po zvýšené fyzické námaze a výrazně napomáhá regeneraci organismu.
143     
Hadí jed masážní gel, 600ml
Masážní Hadí gel napomáhá uvolnit svalovou tenzi, zeslabuje svalové kontrakce a má silné relaxační a regenerační účinky.S hadím jedem ulevuje od bolesti a pomáhá při potížích spojených s artritidou, revmatickými stavy, zánětu šlach, otoků kloubů apod.
190     
Konopný masážní gel, 600ml
Masáž gelem zmírňuje únavu svalů a kloubů. Lokálně prokrvuje a přohřívá tím se podílí na snížení ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti kloubů.
95     
Konopný masážní gel, 380ml
Masáž gelem zmírňuje únavu svalů a kloubů. Lokálně prokrvuje a přohřívá tím se podílí na snížení ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti kloubů.
106     
Koňský balzám-extra silný
Koňský balzám-extra silný, působí proti zánětům šlach, kloubů, ischiatickým a revmatickým stavům.Zlepšuje prokrvení,zmírňuje bolest při revmatismu a zánětu žil a nervů.Pomáhá při léčení dlouhotrvajících bolestí kloubů,kostí,páteře a svalů.
125     
Koňský balzám-hřejivý
Koň.balzám-Hřejivá receptura bylinné masti s vysokým obsahem učinných přírodních extraktů a silic je určena především pro osoby od středního věku s bol.potížemi.Působí proti zánětům šlach, kloubů, ischiatickým a revmatickým stavům. Zlepšuje prokrvení
125     
Koňský balzám-chladivý
Osvěžující receptura byl.masti s vysokým obsahem učinných přírodních extraktů a silic.Je vhodný také pro rekonvalescenci po úrazech i pro podporu elasticity cévních stěn např. při křečových žilách.
125     
Levandulový balzám
Je přípravek určený k čištění, regeneraci a zklidnění pokožky.Balzám je vhodný pro každý typ pleti. Rychle vsakuje a nedráždí.
150     
Nalezeno 9 produktů  /  zobrazeno 9 produktůzobrazeno 9 produktů z 9

2009 ....... 2015 ....... 2021 © kosmeticke-zbozi.cz