Zboží z konopí   »   ...   Konopné nápoje, čaje
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hlemýždí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 432 produktů
právě nakupuje 28 návštěvníků
Konopný čaj list nebo směs listu a květu je vhodný při nespavosti, je relaxační, uklidnující a vhodný při migrénách.
Je doporučován i proti bolestem kloubů, astmatu a dýchacím potížím.
Má příjemnou aromatickou čajovou vůni typickou pro tuto rostlinu.

Konopný čaj ze sušených konopných listů z rostlin pěstovaných na principech organického zemědělství s přísnou ekologickou kontrolou jakosti.

Čaj neobsahuje žádné THC, přesto představuje spoustu příjemných chvil, které prožijete nad šálkem svého čaje s vůní konopí...
Neobsahuje žádné omamné látky.
Konopný čaj
Konopný čaj ovšem patří mezi skutečné skvosty a je nutné o něm vědět co nejvíce.Pomáhá:Dýchání a zmírnění astmatu.Posílení imunity.Relaxaci.Ke zmírnění bolestí.Dobrému trávení a chuti k jídlu.Dobrému spánku.
70     
JINE KAFE obohaceno o CBD -200g
Lahodný doušek umocňuje decentní aroma a dochuť konopné pryskyřice. To vše v hutném těle pokrytém pěknou vrstvou lehké pěny.
355     
Nalezeny 2 produkty  /  zobrazeny 2 produktyzobrazeny 2 produkty z 2

2009 ....... 2015 ....... 2024 © kosmeticke-zbozi.cz