Přírodní mýdla   »   ...   Olivová mýdla
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hlemýždí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 430 produktů
právě nakupuje 28 návštěvníků
Ručně vyráběná přírodní mýdla - mléčná
Určená pro suchou a smíšenou pleť.
Doporučujeme je na pokožku se sklony k akné.
Mýdla na normální, ale i problémovou pokožku.
Díky vysokému podílu olivového oleje jsou vhodná na suchou a problematickou pleť.
Doporučujeme je lidem s různými kožními problémy jako jsou např. lupénka nebo atopický ekzém.
Mýdla plná vůně, barev a příjemných voňavých esencí, rostlinných olejů a vitamínů.
Základem mýdel jsou čisté rostlinné oleje jako olivový, palmový, kokosový, ricínový.
Dále jsou obohacena o vysoce kvalitní esenciální oleje (silice), které tato mýdla krásně provoní.
Také v nich najdete přírodní cukr, destilovanou vodu, čistý rostlinný glycerin a rostlinný vosk.
Vyráběná dle vlastní receptury výrobce za studena.
Bez chemických přísad.
Přírodní olivové mýdlo
Obsahuje velice kvalitní rostlinné oleje, ale hlavní podíl má panenský olivový olej. Mýdlo má regenerační účinky a doporučujeme ho na lupénku, atopické ekzémy a jiné formy kožních onemocnění. Je určeno pro citl. pleť.
85     
Mýdlo s kozím mlékem 90g
Je to mýdlo vysokých kvalit a velice žádané. Nejenže má kvalitní olivový základ, ale je navíc obohaceno o kozí mléko v bio kvalitě. Mýdlo je až hedvábně jemné. Doporučujeme na suchou a citlivou pokožku.
85     
Mýdlo s červeným palmovým olejem 90g
Při výrobě tohoto mýdla je přidáno do olivového základu červený palmový olej, který má vynikající vlastnosti. Obsahuje vysoký podíl přírodních karotenů, které mýdlu dávají atraktivní oranžové zabarvení.
85     
Kávové mýdlo 90g
Mýdlovým základem, který je vlastnoručně vyráběn je kvalitní směs olejů, kde dominuje především panenský olivový olej. Do základu je přidána jemně mletá káva a aromatický olej, ve kterém ihned ucítíte lahodnou vůni Vaší oblíbené kávičky
85     
Skořicové mýdlo 90g
Do mýdlového „těsta“ je přidaná navíc drcená skořici a pravá skořicová silice. Mýdlo je příjemně aromatické a jelikož je vyrobenou především z olivového oleje nevysušuje pokožku. Patří mezi „Oblíbence“.
85     
Mýdlo s meduňkou 90g
Přírodní olivové mýdlo s meduňkovou vůní a sušeným listem meduňky lékařské.
85     
Mýdlo s měsíčkem 90g
Přírodní olivové mýdlo se sušeným květem měsíčku lékařského.
85     
Olivová cihla 800g
Netradiční zpracování mýdla. Tento výrobek je určen pro naše zákazníky, kteří si chtějí najednou koupit větší kus olivového mýdla a doma si ho pak krájí, dle jejich potřeby. Kvalitní mýdlo, v různých provedeních.
670     
Olivové mýdlo krájené 90g
Nejlevnější varianta nákupu - krájená mýdla na váhu v různých gramážích.Mýdla krájíme z našich vyzrálých cihel.Obsahuje velice kvalitní rostlinné oleje, ale hlavní podíl má panenský olivový olej.
85     
Nalezeno 9 produktů  /  zobrazeno 9 produktůzobrazeno 9 produktů z 9

2009 ....... 2015 ....... 2024 © kosmeticke-zbozi.cz