Kosmetika Pacifica Beauty   »   ...   Lesky a pomády na rty
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hlemýždí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 430 produktů
právě nakupuje 34 návštěvníků
Pacifica Beauty je americkou značkou zaměřenou na krásu a péči o pleť a tělo.
Inspiruje se přírodou a snaží se ji udržet.

V naší nabídce najdete vlhčené ubrousky, osvěžující sprchové gely, lesky a pomády na rty a přírodní vůně v podobě roll-onu nebo tuhé.

Kategorii doplňujeme.
Pacifica Lesk na rty Plážový polibek Beach kiss, 2,8 g
Chytrý lesk s dlouhotrvající barvou a oslňujícím leske. Lesk je nelepivý, 100%rostlinný
310     
Pacifica Lesk na rty Nahé Rty 2,8 g
LESK s dlouhotrvající barvou a oslňujícím leskem.Kokosový olej, antioxidanty a přírodní minerály intenzivně hydratují a vyživují vaše rty; lesk je nelepivý.
310     
Lesk na rty Opálové rty 2,8g
LESK s dlouhotrvající barvou a oslňujícím leskem Kokosový olej, antioxidanty a přírodní minerály intenzivně hydratují a vyživují vaše rty; lesk je nelepivý.
310     
Lesk na rty Úchvatné rty 2,8 g
Ravish - LESK s dlouhotrvající barvou a oslňujícím leskem.Kokosový olej, antioxidanty a přírodní minerály intenzivně hydratují a vyživují vaše rty; lesk je nelepivý.
310     
Pomáda na rty Sugared Fig, 4,25 g
BAREVNÁ POMÁDA NA RTY s chladivým efektem - cukrový fík,Kokosový a avokádový olej intenzivně hydratují a vyživují vaše rty, zatímco je přírodní minerály přirozeně barví. 100 % recyklovatelný obal - praktický na cesty a do kabelky.
174     
Pacifica Pomáda na rty Guava Berry, 4,25 g
Kokosový a avokádový olej intenzivně hydratují a vyživují vaše rty, zatímco je přírodní minerály přirozeně barví. 100 % recyklovatelný obal - praktický na cesty a do kabelky.
174     
Pomáda na rty Coconut Nectar, 4,25 g
BAREVNÁ POMÁDA NA RTY s chladivým efektem.
174     
Nalezeno 7 produktů  /  zobrazeno 7 produktůzobrazeno 7 produktů z 7

2009 ....... 2015 ....... 2024 © kosmeticke-zbozi.cz