Kosmetika hadí   »   ...   Krémy, gely
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hlemýždí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 429 produktů
právě nakupuje 33 návštěvníků
Hadí kosmetika obsahuje vysoce účinnou anti-age látku SYN-AKE, která byla vyvinuta syntézou hadího jedu.
Přírodní rostlinné oleje pokožku vyhlazují a vitamín E chrání proti volným radikálům a předčasnému stárnutí pleti.

Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla.
Obsahuje unikátní syntetický hadí jed, založený na tripeptidech, které mají podobný účinek jako peptid v jedu Chřestýšovce Waglerova (Tropidolaemus wagleri), působí relaxačně na unavenou pokožku a spolu vyváženým pH a dalšími aditivy zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.
Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina.
Hadí jed masážní gel, 600ml
Masážní Hadí gel napomáhá uvolnit svalovou tenzi, zeslabuje svalové kontrakce a má silné relaxační a regenerační účinky.S hadím jedem ulevuje od bolesti a pomáhá při potížích spojených s artritidou, revmatickými stavy, zánětu šlach, otoků kloubů apod.
190     
Hadí jed masážní gel, 380ml
Masáž gelem s Hadím jedem napomáhá uvolnění, regeneraci a relaxaci.
145     
HADÍ MAST 125ml
Hadí mast uvolňuje svalovou tenzi a má silný relaxační a analgetický účinek, napomáhá vyhlazovat mimické vrásky a urychluje hojení povrchových poranění kůže.
139     
Hadí jed masážní gel tuba, 200ml
Masáž pokožky Hadím gelem napomáhá uvolnění, regeneraci a relaxaci.Během sportovního výkonu napomáhá předcházet křečím a zvyšuje tak možnou zátěž svalstva.
140     
Hadí jed širokospektrální krém, 125 ml
Širokospektrální masážní krém se syntetickým hadím jedem SYN-AKE. Masáž pokožky hadím krémem napomáhá uvolňovat svalovou tenzi a má silný relaxační a regenerační účinek, napomáhá vyhlazovat mimické vrásky a koriguje drobné nedokonalosti pleti.
140     
Kosmetický balíček SYN-AKE Komplex
Tekuté mýdlo,Vlasový šampon, mast,svíčku, masážní gel, 2ks krémů, houbu.
930     
Kosmetický balíček SYN-AKE Vital
Obsah balení:sprch. a masážní gel, 2ks krémů, houba, svíčka
900     
Nalezeno 7 produktů  /  zobrazeno 7 produktůzobrazeno 7 produktů z 7

2009 ....... 2015 ....... 2024 © kosmeticke-zbozi.cz