Kosmetika z mrtvého moře   »   ...   Vlasy, mýdla, koupele
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hlemýždí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 430 produktů
právě nakupuje 39 návštěvníků
Mrtvé moře je nejslanější vodní plochou na světě.
Voda je tak slaná, že vás udrží na hladině bez vašeho vlastního úsilí. Vysoký obsah solí vylučuje jakýkoli život (kromě později zjištěných halobakterií).
Obsah a složení minerálů v soli z Mrtvého moře je naprosto odlišný od obsahu a složení v jiných solích (mořských, kuchyňských), ve kterých převažuje především chlorid sodný a které mají zcela jiné účinky.
V Mrtvém moři naleznete 54 různých minerálů a vitamínů a stopových prvků, z nichž některé se nachází pouze na tomto místě.
Tyto minerály a vitamíny mají zvláštní hojící efekt na pokožku.
Šampon a balzám z mrtvého moře
Působí regeneračně na vlasovou pokožku.Obsažený balzám s kondicionérem podporuje kvalitní výživu vlasového kořínku a hojení případně poškozené pokožky hlavy, zároveň přispívá k lepšímu růstu vlasů.
88     
Šampon - mrtvé moře
Šetrně umyje vaše vlasy. Působí regeneračně na vlasovou pokožku.
84     
Vlasová voda pro lepší růst vlasů-mrtvé moře
Pro lepší růst vlasů - má stahující a tonizující účinky na vlasovou pokožku, podporuje její lepší prokrvení, přispívá k tomu, aby se účinné látky lépe dostaly k vlasovému kořínku.
90     
Sprchový gel 200ml
K hygieně celého těla. Pokožku vyčistí, zjemní, hydratuje a navodí pocit uvolnění. Dodává svěžest a sametovou hebkost celému tělu.
89     
Mýdlo glycerínové přírodní se solí z mrtvého moře
Napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. Může přispět k hojení akné, upravit mastnou pleť. Podporuje pružnost pleti a její odolnost. Mýdlo je vhodné i na holení.
79     
Koupelový olej 200ml
Rozptýlené částečky oleje ulpí na kůži a brání jejímu nadměrnému vysušení, což je velmi důležité hlavně u suchých ekzémů, lupénky apod. Oleje nenarušují pH pokožky.
119     
Nalezeno 6 produktů  /  zobrazeno 6 produktůzobrazeno 6 produktů z 6

2009 ....... 2015 ....... 2024 © kosmeticke-zbozi.cz