Kosmetika z Aloe   »   ...   Koupele, mýdla,vlasy
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hlemýždí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 430 produktů
právě nakupuje 41 návštěvníků
Léčivé účinky aloe vera

Zázračné léčivé účinky aloe vera pochází z průhledného polotekutého gelu uvnitř středu listů rostliny.
Látky obsažené v listech napomáhají při hojení ran a popálenin, překyselení žaludku, potížích se slinivkou břišní, účinně bojují proti paradentóze, mírní ekzémy, dokonce pomáhají při léčbě rakoviny střev, tuberkulózy, cévních chorob, cukrovky a při zvýšené hladině krevních lipidů.
Účinky aloe vera se však mohou změnit při nadměrném užívání na negativní, neboť při větším množství mohou být některé látky toxické. Proto je třeba užívat toto přírodní antibiotikum s mírou a při vážnějších zdravotních obtížích nebo v těhotenství a při kojení nejlépe po poradě s odborníkem.

K zázračným vlastnostem gelu získaného z aloe vera přispívá celá řada obsažených složek:
vitamíny: nejzastoupenější jsou C, E, A, za zmínku stojí rovněž vzácně se vyskytující vitamín B12
aminokyseliny
minerální látky
enzymy na podporu trávení
mastné kyseliny
polysacharidy
lektiny
C-glykosidy
saponiny: účinné proti virům, bakteriím, plísním a infekcím všeho druhu
lignin: dodává schopnost proniknout hluboko pod kůži
antrachinony: látky k tišení bolesti a účinný prostředek proti bakteriím a virům

Účinky aloe vera využívá například tradiční čínská medicína, ale také medicína indická, japonská, ruská, jihoafrická či jamajská a mnoho dalších po celém světě.

Zkrášlující účinky aloe vera

Silné protizánětlivé a antibakteriální účinky aloe vera se využívají v kosmetice zejména k ošetření pleti se sklonem k akné, oparům, ekzémům či plísním.
Rovněž pozitivně působí proti lupům.
Hydratační, detoxikační a proticelulitidní účinky aloe vera působí na pleť celého těla přímo jako elixír mládí, proto se užívání doporučuje také jako podpora při redukčních dietách.
Pravidelné pití kvalitních nápojů s obsahem gelu aloe vera působí pozitivně na celý zažívací trakt, problémy s dásněmi, léčí hemoroidy a pomáhá při nechutenství a potravinových alergiích.
Aloe Vera sprchový gel
Jemný prostředek osobní hygieny s podmanivou moderní vůní, vhodný ke každodennímu mytí celého těla.Přípravek s jemným působením na pokožku, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.
83     
Aloe Vera vlasový balzám, 500ml
Nový přípravek pro ošetření vlasů po umytí pro snadné rozčesání a vyšší lesk.
83     
Aloe Vera tekuté mýdlo, 500ml
Vhodné k mytí celého těla.Krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem, extraktem z Aloe vera a jogurtovou aktivní složkou
71     
Aloe Vera koupelová pěna, 500ml
Krémová lázeň s olivovým olejem, extraktem z Aloe vera a blahodárnými účinky jogurtu.
71     
Aloe Vera koupelová sůl, 900g
Blahodárná lázeň s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.
71     
Nalezeno 5 produktů  /  zobrazeno 5 produktůzobrazeno 5 produktů z 5

2009 ....... 2015 ....... 2024 © kosmeticke-zbozi.cz