Zboží z konopí   »   ...   Konopné potraviny
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hlemýždí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová a včelí Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika Pacifica Beauty Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Kosmetika vlasová Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky
nabízíme celkem 429 produktů
právě nakupuje 35 návštěvníků
Potraviny vyrobeny z konopí setého.
Konopí léčí - obsahuje léčivé kanabinoidy a konopné potraviny díky svému jedinečnému složení podporují regeneraci, zažívání, zdravý spánek, zklidnění nervové soustavy, výživu mozku důležitých orgánů, chrání srdce a oběhový i nervový systém.

Konopné potraviny se vyrábějí:
Konopné potraviny jsou 100% přírodní produkty potravinářských odrůd konopí setého.
Semínko zralých rostlin je k dostání ve své přírodní podobě, dále se loupe či se z něj za studena lisuje konopný olej a protein.
Mladé květy konopných rostlin se ručně sbírají na čaj.
Zralé květy obsahují léčivý kanabinoid CBD!

Konopné potraviny jsou určeny všem společenským a věkovým skupinám. Obsahují látky nezbytné pro zdravý vývoj dětí i dospělých.

Těstoviny vyrobené podle tradičních českých receptů.

Certifikované osivo a ministerský dozor ručí za to, že jedna z nejstarších kulturních rostlin světa je opět k dispozici pro užitek lidstva.
Konopné trubičky-bezvaječné 400g
Konopné těstoviny obsahují 10 % konopné mouky.Vynikají zajímavou oříškovou chutí a jsou také zdravou pochoutkou bohatou na proteiny a další potřebné živiny.
47     
Konopná vrtule-bezvaječná, 400g
Konopné těstoviny obsahují 10 % konopné mouky.Těstoviny vyrobené podle tradičních českých receptů. Vynikají zajímavou oříškovou chutí a jsou také zdravou pochoutkou bohatou na proteiny a další potřebné živiny.Obsah: konopná mouka, pšeničná mouka, voda
47     
Nalezeny 2 produkty  /  zobrazeny 2 produktyzobrazeny 2 produkty z 2

2009 ....... 2015 ....... 2024 © kosmeticke-zbozi.cz