Přírodní mýdla   »   ...   Dárkové krabičky
A N D NP

Kategorie produktů

Valentýnská nabídka 2019 Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dubová Kosmetika Francouzská bio-Oléanat Kosmetika hadí Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Voňavé koupele Tipy na dárky Dárkové poukazy
nabízíme celkem 491 produktů
právě nakupuje 33 návštěvníků
Drobné dárkové krabičky s přírodními mýdly, které potěší.
Srdce s růžemi v krabičce
Glycerinové srdce s růžemi v krabičce. Barva červená s vůní borůvky.
116     
Růže v krabičce-oranžová
Glycerinová růže 35g v oranžové barvě s vůní pomeranč v dárkové krabičce z vlnité lepenky. Váha: 35g Baleno ve fólii.
55     
Růže v krabičce-žlutá
Glycerinová růže 35g ve žluté barvě s vůní litsea cubeba v dárkové krabičce z vlnité lepenky. Váha: 35g Baleno ve fólii.
55     
Růže v krabičce
Glycerinová růže 35g v červené barvě s vůní borůvka v dárkové krabičce z vlnité lepenky.
55     
Motýl
Glycerinové mýdlo s motýlkem 70g v červené barvě s vůní borůvka nebo v oranžové barvě s vůní pomeranč v dárkové krabičce z vlnité lepenky.
65     
Keltské srdce
Glycerinové mýdlo ve tvaru srdce s keltským symbolem 60g v červené barvě s vůní borůvka.
80     
Olivové mýdlo v krabičce 90g
Přírodní olivové mýdlo natural 90g v krabičce.Obsahuje velice kvalitní rostlinné oleje, ale hlavní podíl má panenský olivový olej.Mýdlo má regenerační účinky a doporučujeme ho na lupénku, atopické ekzémy a jiné formy kožních onemocnění.
85     
Olivové mýdlo s kozím mlékem v krabičce
Je to mýdlo vysokých kvalit a velice žádané. Nejenže má kvalitní olivový základ, ale je navíc obohaceno o kozí mléko v bio kvalitě. Mýdlo je až hedvábně jemné.Doporučujeme na suchou a citlivou pokožku.
85     
Mýdlo s meduňkou
Přírodní olivové mýdlo s meduňkovou vůní a sušeným listem meduňky lékařské 90g v krabičce. Mýdlo je zdobené sušenou květinkou. Váha: 90g
85     
Mýdlo s měsíčkem
Přírodní olivové mýdlo se sušeným květem měsíčku lékařského 90g v krabičce. Mýdlo je zdobené sušenou květinkou. Váha: 90g
85     
Mýdlo s červeným palmovým olejem
Při výrobě tohoto mýdla je přidáváno do oliv. základu červený palmový olej, který má vynikající vlastnosti. Zejména obsahuje vysoký podíl přírodních karotenů, které mýdlu dávají atraktivní oranžové zabarvení. Dále vitamín E,nasycené mastné kyseliny Omega
85     
Mýdlo se skořicí v krabičce
Do mýdlového „těsta“ je přidána navíc drcená skořice a pravou skořicovou silici. Mýdlo je příjemně aromatické a jelikož je vyrobenou především z olivového oleje nevysušuje pokožku.
85     
Srdce a olivové mýdlo v krabičce
Glycerinové srdce s vůní borůvky a přírodní olivové mýdlo. Mýdla jsou dárkově balena v krabičce z vlnité lepenky.
160     
Přírodní olivové mýdlo s konopným olejem v krabičce
Konopné mýdlo - přirozená regenerace kůže. Vhodné na lupénku i atopické ekzémy!Má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Doporučujeme k hojení jizev, akné i strií.
85     
Nalezeno 14 produktů  /  zobrazeno 14 produktůzobrazeno 14 produktů z 14

2009 ....... 2015 ....... 2019 © kosmeticke-zbozi.cz