Kosmetika dezinfekční   »   ...   Dezinfekce
A N D NP

Kategorie produktů

Valentýnská nabídka 2021 Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky Vánoce 2020
nabízíme celkem 432 produktů
právě nakupuje 26 návštěvníků
Při používání dezinfekčních prostředků musíme dbát i o svou pokožku, hlavně ruce, které si mažme mastnějšími, přírodními krémy, používejme přírodní mýdla, které máme v nabídce.
AntiGel, 100 ml
Dezinfekční gel na ruce s přírodními silicemi
359     
Dezinfekční gel na ruce s Tea Tree olejem, 250 ml
Dezinfekční gel na ruce s Tea Tree olejem má vysokou účinnost při každodenním použití pro ošetření a dezinfekci pokožky.
119     
Dezinfekční gel na ruce s Tea Tree olejem, 500ml
Dezinfekční gel na ruce s Tea Tree olejem má vysokou účinnost při každodenním použití pro ošetření a dezinfekci pokožky.
194     
Dezinfekční mýdlo s Tea Tree olejem, 250 ml
Mýdlo obsahuje detergentní látky, které ničí choroboplodné zárodky a Tea Tree olej, jenž má výrazně antiseptické vlastnosti.
119     
Dezinfekční mýdlo s Tea Tree olejem, 500 ml
Dezinfekční mýdlo na ruce s Tea Tree olejem (olej z čajovníku australského) má vysokou účinnost při každodenním použití pro mytí a ošetření pokožky.
194     
Hydratační dezinfekční balzám na ruce AN-COR19, 100ml
Hlavní výhody An-cor19: čistí a dezinfikuje ruce eliminuje 99,9 % bakterií a virů hydratuje pokožku neobsahuje alkohol bez použití vody a mýdla praktické balení vhodné na cesty příjemná jemná vůně
70     
Hydratační dezinfekční gel na ruce s alkoholem  AN-COR19, 100ml
Hlavní výhody An-cor19 s alkoholem: čistí a dezinfikuje ruce eliminuje 99,9 % bakterií a virů hydratuje pokožku bez použití vody a mýdla praktické balení vhodné na cesty příjemná jemná vůně
70     
Dezinfekční roztok 110ml
Dezinfekční roztok na ruce na bázi alkoholu (obsah alkoholu 83%).
59     
Dezinfekční roztok 110ml jahoda
Dezinfekční roztok na ruce na bázi alkoholu (obsah alkoholu 83%) s jahodovou vůní.
59     
Dezinfekční roztok 110ml citron
Dezinfekční roztok na ruce na bázi alkoholu (obsah alkoholu 83%) s citronovou vůní.
59     
Dezinfekční roztok 250ml
Dezinfekční roztok na ruce na bázi alkoholu (obsah alkoholu 83%).
119     
Nalezeno 11 produktů  /  zobrazeno 11 produktůzobrazeno 11 produktů z 11

2009 ....... 2015 ....... 2021 © kosmeticke-zbozi.cz