Kosmetika Francouzská   »   ...   Ostatní kosmetika
A N D NP

Kategorie produktů

Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dubová Kosmetika Francouzská Kosmetika hadí Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Voňavé koupele Tipy na dárky Dárkové poukazy
nabízíme celkem 417 produktů
právě nakupuje 28 návštěvníků
Balzám na rty s oslím mlékem - 4,5g
S tímto bio regeneračním balzámem již nikdy více nebudete mít problémy s vysušenými a popraskanými rty. Originální příchuť ve spojení vanilky a medu vás bude provázet celým dnem.Je vhodná pro celou rodinu i pro děti,obzvláště je vhodná pro sychravé dny.
135     
BALZÁM na rty s bambuckým máslem
Tyčinka vhodná pro celou rodinu, rty jsou dlouhodobě chráněny. Bambucké máslo obzvlášť rty zjemňuje, včelí vosk a s jemnou jahodovou vůní. jahodovou vůni.
115     
Zubní pasta s Miswakem BIO - Ájueverda
Miswak je velmi prospěšný pro posílení dásní.Kořen a stonek Miswaku při pravidelném používání omezují vznik zubního kazu, zlepšují dech a posilují dásně.Jde o ojedinělou ajurvédskou zubní pastu v takovém přírodním složení, která se vyrábí v Evropě.
120     
Nalezeny 3 produkty  /  zobrazeny 3 produktyzobrazeny 3 produkty z 3

2009 ....... 2015 ....... 2020 © kosmeticke-zbozi.cz