Kosmetika Francouzská   »   ...   Esenciální přírodní oleje
A N D NP

Kategorie produktů

Valentýnská nabídka 2021 Kosmetika z Aloe Kosmetika Ájuvérdská Kosmetika z Anděliky lékařské Kosmetika z Arganu Kosmetika březová Kosmetika z čokolády Kosmetika dětská Kosmetika dezinfekční Kosmetika dubová Kosmetika hadí Kosmetika hyaluronová Kosmetika kokosová Kosmetika konopná Zboží z konopí Kosmetika kopřivová Kosmetika z kozího mléka Kosmetika levandulová Kosmetika lipová Kosmetika mandarinková Kosmetika mandlová Kosmetika medová Kosmetika meruňková Kosmetika z mrtvého moře Kosmetika olivová Kosmetika pánská Kosmetika rašelinová Kosmetika z růže Kosmetika z Verbeny citrónové Ostatní balzámy, krémy, masti a oleje Péče o dutinu ústní Přírodní mýdla Voňavé koupele Tipy na dárky Vánoce 2020
nabízíme celkem 432 produktů
právě nakupuje 26 návštěvníků
Esenciální oleje Oléanat jsou 100% čisté a přírodní, ze 100% pochází z ekologického hospodaření, jsou certifikovány Ecocert a francouzským Cosmébio, je dbáno na kvalitu základních surovin, jsou kontrolovány a schváleny k péči o pokožku dle norem pro přírodní a bio kosmetiku a dle zásad výrobce Le Secret Naturel.

Esence jsou získávány z čistě rostlinných zdrojů, z konkrétních částí rostlin.
Esenciální oleje jsou látkami prchavými a vonnými, které získávají svou sílu a tajemství ze vzduchu (květy - levandule, listy - patchouli, stonky nebo slupky - skořice nebo santal, plody - pomeranč) nebo spodní vody (kořeny nebo oddenky - zázvor).
Získávají se:
- destilací (pomocí páry v destilačních přístrojích)
- vymačkáváním (mechanický tlak) - jako z citrusů

Esenciální oleje jsou látky přírodní a velmi aktivní - jsou vysoce koncentrované.
Rostlinný původ, kvalita a původní domovina základních surovin, čistota a ekologický způsob pěstování přidávají esenciálním olejům na hodnotě a upřednostňují jejich užití.

Užití :

Kožní:
Formou masáže / zředěné 1:10 k rostlinnému oleji.
Pro pokožku mají esence nespočet prospěšných vlastností: zklidňující, relaxační, hojivé, dezinfekční, protiplísňové, uvolňující, posilující..... Můžete používat i jako parfém.

Koupel:
10-20 kapek (5 pro dítě) do koupele s chvílí odpočinku.

Ovzduší:
Díky difuzérům a aromalampám či odpařovačům používejte dle potřeby ze zdravotních důvodů, pro pocit duševní pohody nebo jako osvěžovače a čističe vzduchu.

V kuchyni:
Aromaterapii můžete použít i v kuchyni, obzvláště pokud chcete v pokrmu zdůraznit aroma (tymián, rozmarýn, bazalka...)
Doporučujeme se opět poradit s profesionálem (obecně přibližně 20 kapek esence na půllitr olivového oleje například).

Esen.olej-Růžová palma
Růžová palma. Vůně: sladká a květní.Účinky: osvěžující, stimulující, antiseptické, hojí akné a kožní infekce, bolesti nohou a ozdravuje unavenou pokožku, působí proti bakteriím a virům, krásně voní-udržuje jasnou a klidnou mysl, regenerace při nerv.vyčer.
169     
Esenciální olej-Rozmarýn
Rozmarýn. Vůně: kafrová, vytrvalá.Účinky:stimulace oběhového systému,unavených svalů,stimulant intelektu,posiluje,povzbuzuje,silně stimuluje při únavě,podporuje koncentraci,zahání úzkost,pomáhá při nachlazení chřipce a revmatismu,masáže při bolesti svalů.
145     
Esenciální olej-Tea Tree
Esen.olej-Tea Tree.Vůně:štiplavá,hojivá,kafrová.Účinky:silně antiseptické,k ošetření ran,popálenin,akné,ekzémů,zánětů,dermatologických problémů,poranění v dutině ústní,krvácení dásní - paradentózy,štípnutí hmyzem (odpuzuje hmyz) a oparů-přír.antiseptikum.
249     
Esenciální olej-Eukalyptus
Eukalyptus.Vůně:dřevitá,kafrová,hojivá.Účinky:antiseptické vlastnosti- volňuje dýchání, působí antisepticky také na rány a pořezání, lze využít 2% emulzi ve spreji ke snižování počtu bakterií ve vzduchu. Snižuje horečku.Snižuje bolest hlavy a migrény
195     
Esen.olej-Máta peprná
Esenciální olej - Máta peprná.Vůně: sladká, mentolová Účinky: antiseptické, tonizující, osvěžující, odpuzující hmyz, zmírňuje dýchací problémy, nevolnost, tiší bolest, povzbuzuje mozkovou činnost, povzbuzuje při únavě.
215     
Esenciální olej - Levandule
Esenciální olej - Levandule.Vůně: svěží, lehká, květinová.Účinky: utišující (zklidňující), relaxační, hojivé, deodorační, působí proti migréně, antiseptické, při nespavosti, dýchacích potížích, proti molům .
333     
Esenciální olej - Niaouli
Esenciální olej - Niaouli.ůně: sladká, čerstvá, lehce kafrová Účinky: dezinfekční, hojivé (zacelující), protirevmatické, posiluje imunitní systém, povzbuzuje při únavě, dodává energii, stimuluje, harmonizuje, příznivě ovlivňuje činnost dýchacího systému
109     
Esenciální olej - Vervain
Esenciální olej - Vervain.Vůně: citrusová, svěží, nestálá (prchavá) Účinky: antiseptické, dezinfekční, zklidňující - sedativum,protizánětlivé, antidepresivní,podporuje koncentraci, čistí vzduch,prevence před nákaznou infekčními chorobami,k masážím nohou.
132     
Esenciální olej - Ylang-Ylang
Esenciální olej - Ylang-Ylang.Vůně: intenzivní, exotická, smyslná Účinky: relaxační, tonizační (posilující), afrodiziakum, sedativum, prokrvující, antidepresivní, zmírňuje nervové napětí a nespavost, snižuje krevní tlak.
267     
Nalezeno 9 produktů  /  zobrazeno 9 produktůzobrazeno 9 produktů z 9

2009 ....... 2015 ....... 2021 © kosmeticke-zbozi.cz